Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Automatizace domácnosti od Somfy

Pohony a řízení SOMFY

Ovládejte celou svou domácnost jedním dotekem svého chytrého telefonu.

Těšit se můžete na vyšší pohodlí, bezpečí, ale i na výrazné úspory na energiích.

Ještě více komfortu vám nabídnou předem nastavené scénáře, které podle vašeho přání budou ovládat jednotlivé prvky domácnosti za vás.

Podívejme se na automatizaci domácnosti blíže. Představujeme vám systém TaHoma® switch od naší partnerské společnosti Somfy.

Jaký systém automatizace zvolit?

Automatizovaná domácnost vám umožní snadno a efektivně ovládat nejen stínění a osvětlení, ale i garážová vrata a vjezdové brány. Všechna kompatibilní zařízení jsou napojená na komplexní systém systém automatizace domácnosti TaHoma® switch.

S odpověďmi na nejčastější dotazy ohledně automatizace domácnosti se můžete seznámit na webu Somfy.

Pohony a řízení SOMFY
Pohony a řízení SOMFY

Systém TaHoma® switch

Systém TaHoma® switch se stará nejen o vaše pohodlí, ale i o bezpečí vašeho domu a celé rodiny díky zpětné vazbě (markýza byla v pořádku stažena) a podpoře zabezpečení celého objektu (objevila se překážka v dráze pohybu garážových vrat). Při použití chytrých čidel bude navíc vaše markýza chráněna před prudkými poryvy větru a sluneční čidla zase zabrání přehřívání interiéru. Vaše domácnost tak bude na sebe myslet za vás.

Díky mobilní aplikaci si můžete nastavit scénáře přesně podle svého přání a následně je kdykoliv vyvolat nebo nechat, aby samy pracovaly podle nastalé situace. Své dva nejoblíbenější scénáře hravě nastavíte přímo na dvě tlačítka zařízení TaHoma® switch a kdykoliv je tak vyvoláte jediným stisknutím. Zvládnou to i vaši nejmladší členové rodiny, ale i technikou nepolíbená babička.

Jeden z vašich scénářů, který vykouzlíte stisknutím jediného tlačítka, může být třeba tento: Při odchodu kliknete na zařízení a okamžitě se zakóduje alarm, otevře se vjezdová brána a garážová vrata, zhasnou všechna světla opatřená chytrými žárovkami Philips Hue a žaluzie a rolety se nastaví do požadované pozice. Za vámi se zase vrata a brána bezpečně uzavřou a uzamknou domovní dveře opatřené chytrým zámkem Somfy Door Keeper. Nemusíte se tak bát, jestli jste na něco z toho nezapomněli. Vše proběhne automaticky.

Druhé tlačítko můžete nastavit třeba pro příchod. Mezi dveřmi kliknete na krabičku TaHoma® switch a hned se vám rozsvítí světlo na chodbě, zatáhnou se venkovní rolety pro vaše maximální soukromí, alarm se odkóduje.

Kamery a alarmy

Udělejte maximum pro ochranu svého domova! Představujeme vám Somfy ONE+. Tato zcela první kamera s integrovanou sirénou a pohybovým senzorem může fungovat samostatně, nebo ji lze zapojit do systému TaHoma® switch.

Váš domov spolehlivě ochrání také interiérová kamera. Ta má stejně jako Somfy ONE+ chytrou záklopku, která se po vašem příchodu domů diskrétně zavře a zajistí vám tak stoprocentní soukromí. Přes kamery od Somfy můžete dokonce rovnou mluvit a kdykoliv tak zasáhnout, kdyby se u vás doma něco dělo.

Venkovní kamery od Somfy také nabízejí výběr aktivní a neaktivní zóny. Snadno tak „odříznete“, co se děje třeba venku za plotem.

Nepřejete si domů kameru? Pak si pořiďte Home Alarm! Se zapojením chytrých čidel bude váš domov v naprostém bezpečí.

Pohony a řízení SOMFY
Pohony a řízení SOMFY

Somfy Door Keeper

Další užitečnou novinkou je chytrý zámek Somfy Door Keeper, se kterým odemknete svůj dům nebo byt telefonem. Už nikdy nebudete muset hledat klíče po kapsách!

Snadno tak můžete sdílet a spravovat přístupy členů rodiny a blízkých přátel a odkudkoliv odemykat a zamykat vstupní dveře.

Propojte Somfy Door Keeper se systémem automatizace domácnosti TaHoma® switch a získejte více pohodlí. Pro instalaci chytrého zámku není zapotřebí vrtání a úpravy dveří.

Jsme vám k dispozici, ať už vás zajímají konkrétní systémy, nebo se jen chcete informovat, co vám může přechod na automatizovanou domácnost přinést. Neváhejte se na nás obrátit.