Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Markýzy

Markýzy

Venkovní markýzy se hodí na terasy rodinných domů, zahrádky kaváren a balkony u bytů. Před sluncem vás i terasu spolehlivě ochrání kazetové, kloubové a boční markýzy.

Dodáváme všechny markýzy na míru a se zárukou 4 let. Můžete je doplnit o sluneční, větrné nebo otřesové čidlo. Čidlo vyšle signál k pohonu pro vytažení nebo zatažení látky podle aktuálního počasí a vy tak můžete v klidu opustit váš domov.

Letní pobyt venku s rodinou nebo přáteli si snadno zpříjemníte ve stínu výsuvné markýzy. Dokonale vás ochrání před slunečním zářením a zvládne i slabý déšť. Lepší je ale chránit látku markýzy v designovém boxu.

Výsuvné markýzy se kotví do stěny nebo stropu a často se montují až po výstavbě domu. Vybírejte ze široké nabídky barev, dekorů a typů látek, na manuální nebo elektrické ovládání.

Markýza Prima T

Prima T

Otevřené markýzy Prima T se řadí mezi základní typy kloubových markýz se širokým využitím, výhodou je zejména příznivá cena.

Markýza Klasik

Klasik

Otevřené markýzy Klasik uspokojí i ty nejnáročnější z vás. Prvotřídní materiály a konstrukce zaručují bezproblémový chod a dlouhou životnost.

Markýza Noveta Plus

Noveta Plus

Pro otevřené markýzy Noveta Plus je charakteristický unikátní systém překřížených ramen. Ten umožňuje větší výsuv, než je samotná šířka markýzy.

Markýza Scrigno

Scrigno

Kazetové markýzy Scrigno patří mezi základní typy výsuvných markýz s kloubovými rameny. Hodí se pro stínění balkonů u bytových domů a teras rodinných domů.

Markýza Prima Box

Prima Box

Kazetové markýzy Prima Box nabízí optimální poměr mezi cenou a kvalitou. Akrylová látka je chráněna před nepříznivým počasím designovou kazetou.

Markýza Segno

Segno

Hledáte markýzu, která bude slušet modernímu rodinnému domu? Nejlepší volbou je kazetová markýza Segno.

Markýza Kaseta

Kaseta

Prvotřídní markýzy Kaseta patří v nabídce kazetových markýz k nejlepším produktům. Precizní konstrukce zaručuje spolehlivé fungování a dlouhou životnost.