Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Rolovací vrata Hörmann

Rolovací vrata Hörmann

Rolovací vrata a rolovací mříže Hörmann z hliníku a oceli jsou díky své geniálně jednoduché konstrukci s minimem komponent mimořádně hospodárné.

Jsou to uzávěry, které se znovu a znovu osvědčují v každodenním provozu. Rolovací vrata a rolovací mříže nezabírají nad otvorem téměř žádné místo. Navíjejí se kompaktně za překladem. Po stranách a v prostoru stropu se neztrácí žádná cenná užitná plocha haly. Vysoká specializace ve výrobě rolovacích vrat a mříží Hörmann značně přesahuje běžný standard. Realizace speciálních řešení patří ke každodenním úkolům našeho výkonného týmu.

V závislosti na požadavcích můžete volit různé varianty plášťů a vybavení. Zvláště hospodárné řešení pro vstupy do hal s nízkou otevírací frekvencí nabízejí rolovací vrata SB s inovativní technikou tažných pružin. Rolovací vrata Decotherm S jsou správnou volbou pro náročný logistický provoz.Rolovací mříž RollMatic je díky své kompaktní konstrukci s max. 335 mm potřebného prostoru u překladu, resp. hloubky instalace zvláště vhodná pro malé uzávěry prodejen s omezenými prostorovými podmínkami.